The Basic Principles Of رپورتاژ آگهی در سایتمیخواستم بدونم انتشار رپورتاژ آگهی می تونه به ما در ارتقاء رتبه در گوگل کمک کنه؟

ما چنین امکانی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید به بهترین سایت های فروشنده رپورتاژ در کشور دسترسی داشته باشید.

در گام دوم که از ارائه خدماتمان خیالمان راحت شد باید در لابلای مطالب در کلمات کلیدی که در نظر داریم موتور های جستجو ارتقای رتبه به ما دهد را به سایت یا صفحه ای که میخواهیم در گوگل بالا بیاید لینک کنیم و با هایپر لینک کردن این کلمه گوگل و موتور های جستجو می فهمند که کلمه کلیدی که ما به عنوان هایپر لینک قرار داده ایم می تواند به عنوان یک منبع بسیار مفید و کاربری بحساب آید .

تمام تلاش ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ نت بازده در راستای خدمت صادقانه به هموطنان عزیزمان می باشد و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای ایرانیان باشیم. دسترسی آسان

سپس سایت‌های معتبر آن دسته را بر اساس اعتبار دامنه و همچنین رتبه‌ی سایت در ایران مشاهده نمایید. جهت رفاه حال شما عزیزان، قیمت خدمات نیز در محل معرفی هر سایت قرار گرفته است.

با اینکه قیمت خرید رپورتاژ در مقایسه با بک لینک به مراتب بالا تر است.اما به شما پیشنهاد می کنیم این کار را بکنید چراکه آگهی شما (برخلاف بک لینک که در صورت عدم تمدید و پرداخت تاثیرش را از دست می دهند) در نشریه پذیرنده آگهی به صورت مادام العمر و بدون نیاز به تمدید باقی می ماند.

در این صورت گوگل یا رپورتاژها را بی‌اثر می‌کند و یا سایت شما را پنالتی خواهد کرد.

در انتخاب وب سایت منتشر کننده رپورتاژ خبری دقت کنید که مخاطبان آن وب سایت تا چه اندازه می توانند مخاطبان طبیعی وب سایت شما باشند؛ هر چقدر پرسونای این مخاطبان به مخاطب هدف شما نزدیکتر باشد، شانس جذب کاربر شما بیشتر است.

برای این کار لازم است چند نکته اساسی را در نظر بگیرید که در واقع بنای این فعالیت تبلیغاتی است:

اعتمادسازی، برندسازی و دریافت بک لینک و مخاطبان جدید از دستاوردهای ارزشمند یک رپرتاژ خبری خوب محسوب می‌شود.

ببینیم چرا باید رپرتاژ آگهی بدهیم؟ تاثیر رپرتاژ آگهی بر روی سئو چیست؟ در چه سایتهایی باید رپرتاژ آگهی بدهیم و…

برای رپورتاژ سایتی که در حوزه غذای حیوانات خانگی بخصوص سگ و گربه فعالیت میکنه از کدوم رسانه بهتره استفاده کنیم؟

یک جستجو ساده انواع و اقسام سایت های فروشنده رپورتاژ را به شما نشان می دهد. ولی اگر زمانتان اصلا مهم نباشد حتما این کار را می کنید. و اگر دنبال راه بهتری باشید و به زمانتان اهمیت بدهید دنبال یک مرجع فروش رپورتاژ خواهید بود.

چند لینک خارجی رپورتاژ ثبت رپورتاژ آگهی را هم‌زمان در یک محتوا درج نکنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *